prace ziemne
  roboty ziemne
  wyrównanie terenu
  Oferta
  kontakt


Oferta

Nasza firma zajmuje się pracami związanymi z ogólno pojętymi pracami ziemnymi. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, jak również wielu wykonanym projektów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom atrakcyjne ceny związane z pracami.

Nasze doświadczenie pozwala przede wszystkim na podjęcie pracy i wykonanie jej w dbałości o najwyższe standardy prac ziemnych, a do tego z dbałością o wszelkie terminy, jakie wyznacza nasz klient. Podczas prac ziemnych działamy w oparciu o trzy podstawowe rodzaje pracy. Najmniej czasu zajmują roboty ziemne, które wykonujemy przed rozpoczęciem pracy na danym terenie. Polegają one głównie na przygotowaniu danego terenu pod wykonanie właściwego zlecenia – mogą się tutaj pojawić takie elementy jak np. karczowanie pni, czy usunięcie roślinności.

Prace te trwają najkrócej i zwykle zajmują 10% czasu z całego przedsięwzięcia. Po przygotowaniu terenu pod inwestycje, nasza firma przystępuje do robót ziemnych podstawowych. Do tego rodzaju prac, jakie wykonujemy zaliczają się przede wszystkim szerokoprzestrzenne wykopy powiązane z dalszą budową obiektów. Wykonujemy również wykopy wąsko przestrzenne – dzięki nim możliwe jest położenie niezbędnej instalacji, kanalizacji, czy instalacji elektrycznej.

Trzecim etapem wykonywanych przez nas prac są prace związane z wykończeniem terenu. Polegają one głównie na wyrównaniu dna wykopów. Również na tym etapie dokonujemy kształtowania małej architektury, układania zieleni. Nasi klienci mogą liczyć również na indywidualne doradztwo.

© 2018 wykopiemy.com.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm